FROSTA, TO JSOU VÝROBKY BEZ:

 • OCHUCOVADEL
 • UMĚLÝCH AROMAT
 • BARVIV

100% PŘĺRODNĺ CHUŤ

Naším přáním je, aby jídla od FRoSTY byla spojována s použitím přírodních surovin. Z tohoto důvodu jsme vytvořili program 100% Přírodní Chuť. Ve FRoSTĚ je vše opravdové! Žádná přidaná umělá aromata, látky zvýrazňující chuť nebo umělá barviva.

Místo toho používáme čerstvou smetanu, sýr a máslo bez barviv. Při přípravě našich jídel používáme čerstvé bylinky a vlastnoručně připravené omáčky. FRoSTA. Chutně a jednoduše!

NEJLEPŠÍ INGREDIENCE

 • ČERSTVÉ BYLINKY

  Bylinky, jsou pěstovány na našich polích, nasekané a zmrazené ihned po sklizni. Díky tomu si bazalka, kopr nebo petržel FRoSTA zachovává jak svou intenzivní chuť a vůni, tak i maximální nutriční hodnoty. Používáme pouze zmrazené bylinky, ne sušené.

 • ČERSTVÝ ČESNEK

  Je to jednoduché - čerstvý česnek chutná mnohem lépe než sušený. To je důvod, proč sekáme celé stroužky čerstvého česneku těsně před tím, než jsou přidány do našich výrobků..

 • ČERSTVĚ MLETÝ PEPŘ

  Pepř, který přidáváme do našich výrobků, meleme těsně před jejich dochucením. Díky tomu je jeho vůně a chuť mnohem intenzivnější než u mletého pepře.

 • SÝRY ZRAJÍCÍ PŘIROZENĚ

  V našich výrobcích používáme sýry bez obsahu dusičnanů a barviv. Přírodní, lahodné a rozplývající se v ústech vám garantují maximum chuti a výživových hodnot.

 • DOMÁCÍ CHUŤ

  Dokazujeme, že výrobce mražených jídel může nabídnout potraviny připravené jako doma. To je důvod, proč nabízíme výrobky bez ochucovadel, barviv, umělých aromat nebo chemicky modifikovaného škrobu. Skutečné chuti je dosaženo díky použití vysoce kvalitních přírodních ingrediencí.

 • SMĚS KOŘENÍ

  V kupovaných směsí koření můžete najít nechtěná ochucovadla a aromatické látky. To je důvod, proč si sami mícháme všechna koření, například černý pepř, sůl a muškátový oříšek pro náš výrobek Kuře po mexicku.

 • ČERSTVÉ MLÉČNÉ VÝROBKY

  Místo vysoce zpracovaných surovin, například práškového mléka nebo průmyslové mléčné bílkoviny, používáme ve FRoSTĚ skutečné mléko a čerstvou smetanu bez potravinářských doplňků, jako např. karagenan (E407).

 • MÁSLO BEZ BARVIV

  Příroda nepotřebuje pomoci. Barvivo beta karoten je často používáno při výrobě másla, aby byla dosažena jeho intenzivně žlutá barva. Naše máslo, které je základem našich omáček k zeleninám v krabičkách, neobsahuje žádná barviva.

 • CHEMICKY NEMODIFIKOVANÉ ŠKROBY

  Ve FRoSTĚ k zahuštění omáček používáme pouze bramborový a rýžový škrob. Chemicky modifikované škroby, například E1404-E1451, sice usnadňují výrobu, ale patří do potravinářských doplňků.

 • ČISTÁ KAMMENÁ SŮL

  Sůl s protispékavými látkami obsahuje chemickou sloučeninu E535, která brání spékání nebo lepení se v hrudky. Tento druh soli je široce dostupný v obchodech. My posunujeme laťku výše tím, že používáme výhradně sůl bez protispékavých látek.

 • SLUNEČNICOVÝ A OLIVOVÝ OLEJ

  Pro naše výrobky vždy používáme panenský slunečnicový olej a olivový olej ze zelených oliv, což zaručuje nejvyšší kvalitu a bohatou nutriční hodnotou.

NEMÁME CO SKRÝVAT

Většina spotřebitelů chce znát přesné složení výrobků, které kupuje. Jste jedním z nich?

POZNEJTE KAŽDOU SLOŽKU. Na obalech výrobků FRoSTA najdete informace o všech přísadách. Ačkoli jsou všeobecné výrazy jako bylinky nebo koření, které jsou často používány výrobci, v souladu se zákonem, my nemáme rádi nejasnosti. Jsme hrdí na naše suroviny, takže vám je rádi vyjmenujeme. Místo koření si na obalu přečtete konkrétní informaci, například pepř.

CHCEME VÁM UKÁZAT VÍC. Přestože podle zákona o označování potravin nemusíme uvádět na balení ingredience, které neplní žádnou technologickou funkci ve výrobku (např. glazura), mluvíme otevřeně o všech surovinách. Karty na stůl!

A BONUS? Kromě seznamu ingrediencí uvádíme na obalech také informaci o tom, že naše zelenina je pěstována na polích, né ve sklenících, bylinky jsou zmrazeny ihned po sklizni. Jsme k vám úpřímní!