BAZALKA

Kolik existuje způsobů na její využití? Nespočet! Naše bazalka je pěstovaná na polích FRoSTA a zmrazená ihned po sklizni, díky tomu si zachovává svou jedinečnou vůni a chuť. Použijte ji k dochucení vašich špaget. Nebo rajčatové omáčky. Nebo pesta. Nebo rizota...

ZATÍM NEHODNOCENO (0)
Ohodnoťte naš výrobek
velikost balení 75 g
76
kcal

na 100g

BAZALKA

NAŠE SUROVINY

  • Bazalka

NAKUPUJTE ONLINE

NUTRIČNÍ HODNOTY NA 100 G

Energetická hodnota 314 kJ / 76 kcal
Tuky 5,9 g
- z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 g
Sacharidy 3,0 g
- z toho cukry: 2,7 g
Bílkoviny 1,9 g
Sůl 0,55 g

Hlubokomražený výrobek

SKLADOVÁNÍ

  • * * : (-6°C) 4 dny
  • * * * : (-12°C) 3 týdny
  • * * * * : (-18°C) do konce doby minimální trvanlivosti

100 % PŘÍRODNÍ CHUŤ

Používáte ve své kuchyni glutamát (E620)? Vylepšujete chuť oblíbených jídel přidáním modifikovaného škrobu (E1413)? Děláte míchaná vejce ze... sušených žloutků?

My také ne!

Ve FRoSTĚ vsázíme na přirozenost. Nepoužíváme žádné barviva, aromatické látky, ani ochucovadla. Abychom mohli zajistit vynikající chuť našich potravin, nepotřebujeme přidávat žádné látky začínající písmenem E. Místo toho používáme výbornou smetanu, kvalitní sýr, domácí těstoviny nebo čerstvé bylinky.

Díky tomu jsou výrobky FRoSTA, které končí na vašem stole, přirozeně lahodné a obsah transparentní. Na obalech výrobků FRoSTA nenajdete všeobecný popis jako je "koření" a "bylinky". Vyjadřujeme se konkrétně – například "pepř" nebo "petržel", protože jsme hrdí na naše recepty, které obsahují 100 % Přírodní Chuť!

PŘÍPRAVA

ALERGENY A STOPOVÁ MNOŽSTVÍ