XXX FRoSTA je k dispozici také na vašem pracovišti.

Co znamená náš “závazek čistoty”?

kkucharski 25.07.2022
0 Komentáře

Rok od roku jsme stále uvědomělejšími spotřebiteli – pečlivě čteme složení, kontrolujeme kvalitu produktů a dbáme na to, aby produkty, které vybíráme, měly co nejpřirozenější a nejjednodušší recepturu. A máme z toho velkou radost! 

Vaříme jako vy, jen ve větších hrncích! 

Jako výrobci potravin se cítíme povinni nabízet stále lepší a lepší produkty, takže zavedením programu “závazek čistoty” bylo neoddělitelným krokem, který jsme byli ochotni udělat. Naším cílem bylo nabídnout spotřebitelům hotový výrobek připravený v souladu s tradičními postupy, které používáme každý den ve vlastní kuchyni. 

“Závazek čistoty” znamená, že nepoužíváme potravinářská dochucovadla jak v hotových jídlech, tak v jednotlivých ingrediencích. V našich receptech nenajdete aromata, barviva ani zvýrazňovače chuti. 

Na chuti našich produktů vděčíme především vysoce kvalitním surovinám, které získáváme od prověřených a důvěryhodných dodavatelů, patentovaným směsím koření a skvělému týmu, který se stará o to, aby byl každý produkt řádně kontrolován a testován. Používáme originální receptury a neustále přemýšlíme, co by se dalo udělat lépe. 

Především však dbáme i na ten nejmenší detail: 

  • zmrazíme zeleninu hned po sklizni; 
  • místo margarínu používáme máslo; 
  • nepoužíváme palmový olej; 
  • vyrábíme vlastní těstoviny podle tradiční receptury. 

Výzva, kterou přijímáme! 

Naše vysoká očekávání jsou pro nás často výzvou, kterou rádi přijímáme. V důsledku toho nemáme ve zvyku sedět – s každým novým receptem přemýšlíme, co můžeme udělat lépe, abychom spotřebitelům nabídli ten nejlepší produkt. Doufáme, že uspějeme. 

0 Komentáře

Odeslat komentář


Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyplňte prosím všechna povinná pole (*).

Vzal jsem na vědomí zásady ochrany osobních údajů. Souhlasím, že moje údaje budou uloženy za účelem kontaktování a pro případné dotazy.