XXX FRoSTA je k dispozici také na vašem pracovišti.

100% PŘIROZENÁ CHUŤ

100% PŘIROZENÁ CHUŤ

FRoSTA NEPOUŽÍVÁ ŽÁDNÉ PŘÍDATNÉ LÁTKY

• BEZ ZVÝRAZŇOVAČŮ CHUTI

• BEZ POTRAVINÁŘSKÝCH BARVIV

• BEZ OCHUCOVADEL

OD ROKU 2003

100% přírodní chuť

Naše politika 100% přírodní chuti znamená, že naše hotová jídla a jednotlivé ingredience neobsahují žádné přídatné látky. Ve FRoSTĚ je vše opravdové! Používáme například výhradně sůl bez protispékavých látek a máslo bez barviv. Nepoužíváme chemicky modifikovaný škrob, umělá aromata nebo barviva.

Víme, že jen díky našim spolehlivým dodavatelům, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, můžeme zákazníkům nabídnout výrobky té nejvyšší kvality. Stávající i nové dodavatele vždy informujeme o našich vysokých standardech a kontrolujeme jejich dodržování. Díky vzájemné spolupráci, pravidelným kontrolám kvality a vzájemné důvěře vám můžeme prozradit každý detail o původu našich ingrediencí.

Od zavedení politiky 100% přírodní chuti je pro nás trvale udržitelný rozvoj klíčovou hodnotou.

POZNEJTE KAŽDOU SLOŽKU

Na obalech výrobků FRoSTA najdete informace o všech přísadách. Ačkoli je používání všeobecných výrazů (např. bylinky nebo koření) v souladu se zákonem, my chceme být mnohem transparentnější. Jsme na své suroviny hrdí, takže vám o nich rádi řekneme víc.

CHCEME VÁM UKÁZAT VÍC

Podle zákona o označování potravin nemusíme uvádět na balení ingredience, které neplní ve výrobku žádnou technologickou funkci. Ve FRoSTĚ ale chceme, abyste znali každý detail, a proto mluvíme otevřeně o všech surovinách, které používáme.

A BONUS?

Kromě seznamu ingrediencí uvádíme na obalech také dodatečné informace. Například skutečnost, že naše zelenina je pěstována na polích společnosti FRoSTA a bylinky jsou zmrazeny ihned po sklizni. Jsme k vám upřímní!