XXX FRoSTA je k dispozici také na vašem pracovišti.

Naše recepty

Caesar salát s rybími prsty

Díky tomuto vynikajícímu Caesar salátu s rybími prsty si můžete udělat lehký a chutný oběd! Obtížnost: snadná Kalorický obsah: 517 kcal na porci

25 minut
porce: 4
Příprava
Složení
1
balení Rybích prstů FRoSTA 450 g
2
střed římského salátu
150 g
koktejlových rajčat
3
stroužky česneku
1
větvička rozmarýnu
3
krajíce celozrnného kváskového chleba
50 g
parmezánu
4
lžíce řepkového oleje
1
lžička citronové šťávy
1
lžička hořčice
3
lžíce olivového oleje
1
lžička medu
2
lžíce bílého jogurtu
sůl
pepř
  1. Salát omyjte, osušte a nakrájejte na proužky. Omyjte a nakrájejte rajčata. Oloupejte a nasekejte na jemno 2 stroužky česneku. Zbylé stroužky česneku rozmačkejte nožem. Celozrnný kváskový chléb nakrájejte na malé kostičky. Parmezán na jemno nastrouhejte.
  2. Na pánvi rozehřejte 2 lžíce řepkového oleje a přidejte česnek, rozmarýn a kostičky chleba. Osmažte kostičky chleba ze všech stran na středním stupni tepla asi 7 minut, až budou křupavé, a poté je sundejte z pánve.
  3. Dresink: vložte nasekaný česnek, citronovou šťávu, hořčici, olivový olej, med, jogurt, nastrouhaný parmezán a asi 50 ml vody do vysoké nádoby a mixujte mixérem, až bude dresink bílý a krémový. Dochuťte solí a pepřem.
  4. Na pánvi rozehřejte zbylý řepkový olej a osmažte na něm Rybí prsty FRoSTA z obou stran asi 6 minut.
  5. Rybí prsty překrojte diagonálně. Salát vložte do misky. Navrch dejte rajčata, krutony, rybí prsty a zalijte dresinkem.
Komentáře

Odeslat komentář


Vyplňte prosím všechna pole označená (*). Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pokud zadáte své jméno, zobrazí se veřejně vedle vašeho hodnocení.

Vzal jsem na vědomí zásady ochrany osobních údajů. Souhlasím, že moje údaje budou uloženy za účelem kontaktování a pro případné dotazy.