XXX FRoSTA je k dispozici také na vašem pracovišti.

Obaly

Packaking

Naše produkty jsou baleny pouze v papírových/lepenkových obalech s certifikátem FSC®. Tím jasně vyjadřujeme náš firemní postoj k rozumnému a udržitelnému přístupu ke kácení lesů.

Certifikace FSC

Kartony šetrné k lesům

Naše výrobky balíme výhradně do kartonových obalů s certifikací FSC® (Forest Stewardship Council). Tuto certifikaci získávají pouze výrobky, které vznikly v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodaření.

PAPÍROVÉ TÁCKY

Ne hliníku

Hliník má u nás zákaz vstupu. Výroba tohoto kovu je energeticky velmi náročná a proces rozkladu trvá velmi dlouho. Zvolili jsme řešení šetrnější k životnímu prostředí – kartonové tácky. Navíc si tak můžete rybí filé a další jídla řady #FastGood FRoSTA připravovat v klasické i mikrovlnné troubě. A to šetří čas a energii!

Na každém balení FRoSTA najdete 8místný výrobní kód (počínající písmenem L). Když tento kód zadáte do nástroje pro sledování ingrediencí, zjistíte původ ingrediencí použitých přesně v tom produktu FRoSTA, který držíte v ruce. i Kód je osmimístná posloupnost číslic a písmen. Začíná písmenem „L“ a je umístěn na zadní nebo boční chlopni obalu - přímo pod datem minimální trvanlivosti. x

Použijte vzorový produkt:

Vše o našich ingrediencích